Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Úvod » Ebelong

Bezdrôtové vypínače EBELONG

Bezdrôtové vypínače EBELONG sú výnimočné hneď v niekoľkých smeroch. Ich technológia generovania energie, dosah bezdrôtového ovládania a výnimočný dizajn sú absolútne jedinečné a pokrokové. Revolučná technológia získavania energie pomocou stlačenia, nazývaná aj "Micro Energy Aquisition Technology" je revolučným vynálezom v oblasti bezdrôtového ovládania bez nutnosti používania akumulátorov. Energia potrebná na vyslanie signálu z vysielača (vypínača) do prijímača je generovaná technológiou "Wireless Kinetic Energy Technology" tzn. stlačením samotného tlačidla.

Stlačením tlačidla sa Vašou interackiou vygeneruje energia potrebná pre vyslanie signálu s vysokým dosahom. Tento signál (paket) je odoslaný do prijímača a ten následne signá rozpozná a spracoje podľa požadovanej funkcie. Hlavnou výhodou tejto technológie je takmer neobmedzená funkčnosť bez nutnosti výmeny batérie vo vypínačoch a vysoká bezpečnosť aj vo vlhkých prostrediach, kde nehrozí absolútne žiadne riziko úrazu elektrickým prúdom.

Usporiadať podľa 
Výrobca  


V prípade akýchkoľvek otázok k technológii EBELONG sme Vám samozrejme kedykoľvek k dispozícii na e-mailových adresách našej spoločnosti, alebo telefonicky počas pracovnej doby.